KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14897354
nr 1489 7354
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholms Slott. Signerad, numrerad pt. Bildmått: 23x40 cm, yttermått inklusive ram: 33,5x50,5
måndag 12 september 2022
kl 18:11:50
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén